15 Aralık 2017 Cuma

KOLAYLI SPIDER AUTO ACCESSORIES / www.kolaylispider.com

Kolaylı Otomotiv, 1993 yılında kurularak otomotiv sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. 1995 yılında polyester aerodinamik ürünlerinin satışına başlayan Kolaylı Otomotiv, gelen talepler doğrultusunda üretim kapasitesini arttırarak gelişiminin ilk adımlarını atmıştır.

Üretimini yaptığı "SPIDER®” marka ürünlerle önce Türkiye genelinde ve daha sonra yurtdışında gerçekleştirdiği satışlarla hem büyüme kaydetmiş hem de marka imajını yaygınlaştırmış olan Kolaylı Otomotiv; otomotiv sektöründe ilerlemeye açık, ciddi yatırımlar yapan, kaliteden ödün vermeyen, ülkemize katma değer yaratan lider bir marka haline gelmiştir.Kolaylı Spider olarak; fiber ürünler, krom aksesuarlar, koruma barları ve portbagaj olmak üzere 4 ana ürün grubunda üretim yapmaktayız.

Krom Ürünler
Krom ürünler, araç üzerinde uygulanacağı bölüme göre özel kalıp sistemi ile taranarak üretilmektedir. Krom ürünler A sınıfı A 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmektedir. Paslanmaz çelik parlak krom ürünler; paslanmaya karşı 5 yıl garanti kapsamındadır.

Fiber Ürünler
Fiber ürünler, araç ölçülerine birebir uyacak şekilde en kaliteli fiber malzemeden üretilmektedir. Araca özel profesyonel olarak kalıp çıkarma işlemi uygulanmaktadır. Bu sayede ürünler kolay montaj imkanı sağlamaktadır. Ürün boyaları, aracın orijinal boya koduna göre boyanmaktadır.

Koruma Barları
Koruma Barları, araç dışı kullanım şartlarına uygun şekilde araca özel olarak Avrupa OEM kalitstandartlarına göre üretilmiştir. Üretiminde darbelere ve dış hava şartlarına karşı dayanınıklığı enüst seviyede olan alüminyum eloksal profil ve abs plastik kullanılmıştır. Tadilat ve delme işlemi yapılmadan araca monte edilmektedir. Ortalama taşıma kapasitesi bir basamak için 100 kg' dır.

Tavan Barları
Araca Özel Tavan Çıtası, araç dışı kullanım şartlarına uygun şekilde araca özel olarak Avrupa OEM kalite standartlarında üretilmiştir. Ürün üzerine ara atkı ve diğer tüm bağlantı ekipmanlarının uygulanabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Darbeye ve dış hava şartlarına dayanıklı güçlendirilmiş alüminyum eloksal profil, abs plastik ile üretilmiştir.
 E-Katalog

Ürünleri görmek için broşür simgesine tıklayabilirsiniz.  


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme